Kancelaria Adwokacja Paweł Świdwer

Paweł Świder

Adwokat Paweł Świder jest założycielem kancelarii adwokackiej. Ukończył studia prawnicze z bardzo dobrym wynikiem.  Od 2014 roku członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, przy której odbywał aplikację adwokacką. W toku aplikacji związany z renomowanymi kancelariami adwokackimi, w których zdobywał bogatą wiedzę oraz niezbędne doświadczenie w wielu dziedzinach prawa. Aplikację ukończył złożeniem egzaminu adwokackiego z wysokim wynikiem.

Po wpisie na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku od 2017 roku praktykuje w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku.

Oprócz praktyki adwokackiej prowadzi szkolenia z zakresu prawa administracyjnego dla pracowników samorządów terytorialnych.

Mecenas Paweł Świder jest autorem publikacji z zakresu prawa karnego, karnego skarbowego oraz kryminologii.

Podatki i prawo podatkowe

Adwokat Paweł Świder w trakcie aplikacji adwokackiej ukończył studia podyplomowe „Podatki i prawo podatkowe”, gdzie znacznie poszerzył wiedzę z zakresu prawa podatkowego.

doktorant na Wydziale Prawa i Administracji

Obecnie pod okiem opiekuna naukowego przygotowuje rozprawę doktorską na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

jĘZYK ANGIELSKI

Posiada certyfikat znajomości języka angielskiego wydany przez University of Cambridge (FCE).